תביעות כנגד ביטוח בריאות פרטי

חברות הביטוח בישראל מציעות מגוון רחב של תוכניות ביטוח פרטיות אשר מבוססות על צרכיו של המבוטח ועל נתוניו האישיים ומצבו הבריאותי. משכך פוליסות ביטוחי הבריאות אינן אחידות וישנם הבדלים בין חברות הביטוח השונות ואף בין המבוטחים, ולכן ישנה חשיבות רבה בהכרת הפוליסה, ותנאיה בטרם פנייתכם לחברת הביטוח.

 

בין הכיסויים המוצעים בביטוחי הבריאות הפרטיים ניתן לרכוש כיסויים שנועדו לקבלת החזר כספי חלקי או מלא (בהתאם לתנאי הפוליסה) בגין רכישת תרופות שאינן בסל הבריאות, התייעצות עם רופא מומחה, השתתפות בהוצאות על ניתוחים שנעשו בבית חולים פרטי, השתלות וטיפולים מיוחדים בארץ ובחו"ל, טיפולי שיניים, החזרים כספיים בגין בדיקות רפואיות, השתתפות בטיפולים מחליפי ניתוח ועוד.

 

כמו כן, ישנן פוליסות וכיסויים שנועדו לאפשר למבוטח קבלת פיצוי מוסכם וידוע מראש או גמלת החלמה חודשית במקרים בהם הוא אושפז למספר ימים בבית החולים, חלה במחלה קשה לפי הגדרתה בפוליסת הביטוח או עבר השתלה.

 

אם יש ברשותך פוליסת בריאות – ייתכן שאתה זכאי לקבלת החזרים כספיים ו/או פיצוי כספי מחברת הביטוח, האמור אינו תחליף לייעוץ משפטי, פנה אלינו ונסייע לך בבדיקת זכויותייך.